Andy je Ondřej Huk.

Jelikož však hodně cestuji, používám často anglický překlad svého jména, který oproti českému "Ondřej" nedělá nikde neplechu.

Jsem digitální nomád.

Digitální nomád je člověk, který se živí prací, která není závislá na místě. Moje zaměření je tvorba webových stránek a e-shopů. A jelikož jsem pro své klienty e-shopy tvořil a viděl jsem jak jim fungují, říkal jsem si, proč když mám veškeré potřebné know-how, nemám vlastně svůj e-shop také?

Nu, teď už si tu otázku dál nekladu.

Vítejte v mém online obchůdku.

Kromě tohoto obchůdku mám i svou značku Czech Th!s pod kterou tvořím webové stránky a online obchody. Pokud Vás o tom zajímá více, podívejte se na www.czech-this.com. Kdyby Vás ale zajímalo více o tom jak cestuji, tak se podívejte na můj Instagram a nebo na můj blog z cest Andyho cestopisy na www.andyhocestopisy.cz

Něco málo o mně

Andy se narodil ještě do dob, kdy se skautům říkalo pionýři a jiskry, kdy ještě nebyli mobilní telefony a tablety. Ale už když mi bylo 10 let nám, mně a mému bratrovi, tatínek domů pořídil první počítač. Nazýval se Commodore 64 a používali jsme ho hlavně na hraní her. Ty se do počítače dostávali pomocí přenosných disků, které se dříve nazývali kazety. A od té doby je svět kolem počítačů zakořeněný v mém životě a zde byl možná počátek toho, že se ze mě stal digitální nomád.

Proč opět zmiňuj toho digitálního hováda? Nu proto, že na svých cestách potřebuju v pohodě fungovat a vím přesně co potřebuji. Jsem zastáncem minimalistického cestování. Všechno co potřebuju na roční cestu se mi vejde do jednoho batohu, který je svojí velikostí stejný jako klasický školní batoh deváťáka. Necestuji s krosnou. Ani nevíte, kolik svých výhod minimalistický způsob cestování má. Nicméně je důležité se důkladně zaměřit na to, abyste dobře vybrali to, co si s sebou zabalíte. 

Věřím, že můj obchůdek Vám pomůže nejen tyto věci najít, ale také se správně rozhodnout pro správný produkt.