Kancelářské křeslo Samuraj S-1
  • Kancelářské křeslo Samuraj S-1
  • Kancelářské křeslo Samuraj S-1
  • Kancelářské křeslo Samuraj S-1
  • Kancelářské křeslo Samuraj S-1
  • Kancelářské křeslo Samuraj S-1

Kancelářské křeslo Samuraj S-1

9341 Kč
Počet
Na skladě už je jen pár posledních kusů.

Produkty skladem se k Vám odesílají do 1-3 prac. dnů.
Pak už je to na zvoleném dopravci.

V dnešní době je statisticky dokázáno, že denně sedí člověk až 8 hodin na židli, ne-li více. S tím jsou spojeny i problémy jako jsou bolesti zad, ztuhlost kvůli špatné krevní cirkulaci a mnoho dalšího. Ergonomické křeslo SAMURAI S-1 svým tvarem koresponduje s anatomií člověka a přizpůsobí se mu. Futuristický design s koženými částmi se tak překlápí do jedinečného komfortu. Kožené části najdete u opěrek na ruce a u záhlaví křesla, a právě ty přidávají křeslu třešničku na špičce pohodlí. Dvouzónová podpora beder utěší každou bolest v důsledku dlouhého vysedávání v kanceláři za počítačem.

Mimo to se skládá také z:

- železné konstrukce, u které se odhaduje životnost přes 10 let
- pěti hvězdicové základny s polyuretanovými, pevnými kolečky, které jsou tiché a nenechávají na podlaze stopy
- pohodlné sedací plochy s prodyšnou texturou
- výškově univerzálních opěrek, které uvolní přebytečný stres ze svalů
- mechanismů umožňující výškové nastavení a hloubku opření s možností uzamknutí v každé pozici

Jako doplněk byl na sedací a opěrnou plochou použit aramidový syntetický materiál, který se vyznačuje především svou pevností, jehož použití najdeme například u armády u neprůstřelných vest. Ergonomické křeslo Samuraj zahrnuje všechny důležité myšlenky z výroby křesel za posledních 100 let, a to je přesně to, co dělá toto křeslo unikátním.

K dalším jedinečnostem patří i prodyšnost materiálu, tělo tak může v horkých dnech více dýchat. Na funkčnosti a tvaru křesla se podíleli špičkoví odborníci, kteří působí v těch nejlepších rehabilitačních centrech. Právě ti navrhli funkce a tvar, který umožňuje přizpůsobit se každému člověku, a tím tak zaručit lepší krevní cirkulaci, ta napomáhá odbourat únavu.

DS38261877
4 ks
Nový produkt